W związku z uruchomieniem Centrum Wsparcia Cudzoziemców w Białymstoku, Fundacja OKNO NA WSCHÓD poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: konsultant ds. cudzoziemców.

OPIS STANOWISKA PRACY

1. udzielania konsultacji cudzoziemcom z Białorusi, Ukrainy i Rosji mieszkających w Białymstoku w zakresie: legalizacji pobytu, pracy, edukacji, spraw bytowych i życia codziennego (wynajem mieszkania, zameldowanie, służba zdrowia, e itd.)

2. realizacja przedsięwzięć związanych z działalnością Centrum Wsparcia Cudzoziemców:

              – organizacji kursów j. polskiego

              – organizacja wyjazdów edukacyjnych

              – organizacja płatnych staży

              – organizacja imprez integracyjnych

3. prowadzenie strony internetowej Centrum Wsparcia Cudzoziemców

4. tłumaczenia ustne podczas wizyt w urzędach, tłumaczenia dokumentów (j. polski – j. rosyjski)

5. prowadzenie działań promocyjno-rekrutacyjnych związanych z działalnością Centrum Wsparcia Cudzoziemców

WYMAGANIA:

1. bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego i polskiego – tłumaczenia ustne/pisemne (warunek konieczny)

2. znajomość przepisów prawa polskiego w zakresie legalizacji, zatrudnienia i edukacji obcokrajowców

3. doświadczenie w organizacji i koordynacji szkoleń, wydarzeń, imprez, wyciecze

4. oświadczenie redaktorskie w zakresie przygotowania treści na strony internetową

OFERUJEMY:

1. stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie na podstawie umowy

2. pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę w pracy

3. wykorzystanie znajomości języka obcego w codziennej pracy

4. podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach organizacji

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres cv@onw.org.pl z dopiskiem „konsultant Centrum”

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.