W związku z publikacją zapytania ofertowego w ramach projektu pt. “Z nauką na TY” Fundacja OKNO NA WSCHÓD otrzymała od potencjalnego oferenta zapytanie dotyczące przedmiotu zamówienia określonego pod poz. 36 Załącznika nr 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

1.           Czy oczekują Państwo udostępnienia do zestawów materiałów dydaktycznych w języku polskim w tym co najmniej:

a.           podręcznika metodycznego dla nauczyciela

b.           podręcznik dla nauczycieli do nauki programowania graficznego

c.           podręcznik dla nauczycielu do nauki programowania w języku tekstowym

2.           Czy ładowarka:

a.           powinna spełniać zapisy normy EN/IEC 61558-2-7 (Wymagania szczegółowe i badania dotyczące transformatorów i zasilaczy do zabawek

b.           powinna ładować akumulator do poziomu 100% w czasie ddo czterech godzin przy ładowaniu całkowicie wyczerpanego akumulatora w wyłączonym robocie.

3.           Czy dopuszczają Państwo dostawę dedykowanych do zestawów skrzynek plastikowych z przegrodami do sortowania części, z konstrukcją pokrywy (specjalne zagłębienia) umożliwiającą stabilne ustawianie kilku skrzynek na sobie w zamian za “organizer walizkowy narzędziowy z rączką”.

Udzielona odpowiedź na zapytanie potencjalnego oferenta

1.           Nie oczekujemy udostępnienia do zestawów materiałów dydaktycznych w języku polskim.

A) Ładowarka nie musi spełniać określonych wymogów. 

B) Ładowarka, która nie ładuje sprzętu do 100 % nie jest ani pełnowartościowa, ani odpowiednia. Oznacz to, że ładowarka przedstawiona w formularzu ofertowym powinna ładować do poziomu 100 % i tylko taka jest prawidłowa. Nie ma wskazanego maksymalnego czasu ładowania przy ładowaniu całkowicie wyczerpanego akumulatora.

3.           Skrzynki oryginalne mogą być częścią zestawu. Nie są jednak wymagane. W SWIZ wskazano, że wymogiem są organizery walizkowe z rączką, które nie muszą pochodzić od producenta.