Asystent kierownika projektu z j. rosyjskim

miejsce pracy: Białystok

Fundacja OKNO NA WSCHÓD realizując projekty krajowe i międzynarodowe poszukuje solidnej, odpowiedzialnej osoby do pracy, która chce zdobywać doświadczenie zawodowe na stanowisku Asystent kierownika projektu z j. rosyjskim.

WYMAGANIA OBLIGATORYJNE:

– bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie (mile widziani studenci/absolwenci filologii rosyjskiej)

– wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie (możliwość podjęcia pracy w trakcie studiów)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– tłumaczenia (ustne: wizyt studyjnych, spotkań roboczych), (pisemne: dokumentacji projektów)

– organizacja i koordynacja działań projektowych

– bieżąca obsługa administracyjno-biurowa projektu

– przygotowanie materiałów szkoleniowych, informacyjnych, promocyjnych

– rekrutacja i kontakt z uczestnikami projektu

– współuczestnictwo w rozliczaniu finansowym, sprawozdawczości i prowadzeniu dokumentacji

– współpraca z kierownikiem przy realizacji projektu

MILE WIDZIANE:

– doświadczenie w pracy przy projektach

– praca lub wolontariat w organizacjach społecznych/studenckich, instytucjach publicznych

OCZEKUJEMY:

bardzo dobrej znajomości j. rosyjskiego

– dobrej organizacji pracy,

– rzetelności, terminowości i odpowiedzialności,

– zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów,

OFERUJEMY:

1. stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie

2. wykorzystanie znajomości języka obcego w codziennej pracy

3. podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres cv@onw.org.pl z dopiskiem „Asystent kierownika projektu”

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.