Fundacja OKNO NA WSCHÓD realizując projekty UE poszukuje solidnej, odpowiedzialnej osoby do pracy, która chce zdobywać doświadczenie zawodowe na stanowisku Asystent kierownika projektów UE.

WYMAGANIA:

– wykształcenie wyższe

– bardzo dobra organizacja pracy

– aktywna postawa w rozwiązywaniu problemów

– umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

– samodzielność w realizacji powierzonych zadań i terminowość

MILE WIDZIANE:

– doświadczenie w pracy przy projektach UE

– praca lub wolontariat w organizacjach pozarządowych/studenckich

– czynne prawo jazdy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– organizacja i koordynacja działań projektowych

– bieżąca obsługa administracyjno-biurowa projektu

– przygotowanie materiałów szkoleniowych, informacyjnych, promocyjnych

– rekrutacja i kontakt z uczestnikami projektu

– współuczestnictwo w rozliczaniu finansowym, sprawozdawczości i prowadzeniu dokumentacji

– współpraca z kierownikiem przy realizacji projektu

OFERUJEMY:

– stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie

– przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko oraz bieżące wsparcie

– bardzo dobrą atmosferę pracy

– ciekawą i zróżnicowaną pracę

– podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Asystent kierownika projektów UE”

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.